Aukce: Chilská vína v „krabici od bot“

Nyní dražíme dvě vína v opravdu originálním balení. Vinařství Vina Las Ninas si pro svou prémiovou řadu Tacón Alto vybralo opravdu zajímavý obal. Vína můžete zakoupit pouze v páru a to „v krabici od bot“. Tacón Alto totiž znamená „Vysoký podpatek“. V aukci nabízíme bílou variantu – 2x Chardonnay (Tacon Alto Bianco) 2007 v oranžové krabici.

Historie těchto vín sahá teprve do roku 1996, kdy vinařská rodina Dauré z francouzského jihozápadu podnikla cestu do Chile a Argentiny a vrátila se s přesvědčením, že Chile je „zemí zaslíbenou“. Kultura, jazyk a vína této země si tuto rodinu získala. Brzy poté se rodina usadila v údolí Colchagua, kokrétně v oblasti Apalta a osm francouzských žen tu tak začalo nový francouzsko-chilský projekt.

Vinařství nyní zahrnuje 160 hektarů osázených odrůdami Syrah, Mourvedre, Carmenere, Cabernet Sauvignon, Chardonnay a Merlot. Sklep, který navrhl uznávaný architekt Mathiasem Klotz, má podobu obrovské krychle o 270 metrech čtverečních a je vybaven nejnovější technologií.

Tacón Alto Bianco 2007
Rodina Dauré u svých vín nikdy nešetří kreativními nápady. V „krabici od bot“ najdete 2 láhve vína, vyrobeného ze 100% Chardonnay, které zraje 6 měsíců v sudech z francouzského dubu. Jedná se o klasické chilské, bohaté a tělnaté víno s plným chuťovým výrazem.

Alkohol: 14,5 %
KATEGORIE: bílé víno, suché
PŮVOD: Chile, Colchagua Valley
ROČNÍK: 2007
OBJEM: 2x 0,75 l

KUP TEĎ


Původní cena balíčku: 1.038,- vč. DPH
Vyvolávací cena: 250,- Kč vč. DPH
Vydraženo za: 380,- Kč vč. DPH
Doba konání aukce: 
11. 10. - 25. 10. 2011

AUKCE SE MŮŽETE ZÚČASTNIT ZDE


  
Print Friendly and PDF