Festival českých a moravských vín

Srdečně Vás zveme na 1. ročník Festivalu českých a moravských vín, který se uskuteční v sobotu, 5. listopadu 2011 v prostorách stylové Moravské chalupy v Brně. Naše akce je unikátní v tom, že na Festivalu jsou zastoupena vinařství z každého vinařského regionu Čech a Moravy. Jedná se o jedinečnou příležitost degustovat nejlepší vína od Mělníka až po Slovácko.
Našim zájmem je poskytnout prostor nejlepším vinařům z celé České republiky na prezentaci vinařství a zároveň umožnit příznivcům dobrého vína, aby se seznámili kromě vín i s těmi nejpovolanějšími, samotnými vinaři osobně. Vinaři ze známých moravských vinařských regionů z okolí Znojma, Mikulova, Velkých Pavlovic, Slovácka, stejně tak i z české vinařské oblasti kolem Mělníka, budou s návštěvníky diskutovat o svých úspěších, tvrdé práci, nadšení, i o tom, jak se vyrábí kvalitní víno v našich zeměpisných šířkách.
Celkově se Festivalu zúčastní 25 top-vinařství, včetně těch, která v posledním období zažila největší úspěchy na prestižních mezinárodních soutěžích, jsou to např. Nové Vinařství z Drnholece, Vinné sklepy Lechovice, Gotberg Popice, Reisten Pavlov, Spielberg Archlebov a další. Návštěvníci a hosté budou mít tak možnost ochutnat více než 200 druhů vín, které získali ocenění nejen u nás, ale i v zahraničí. Více informací najdete na naší webové stránce www.festivalvin.cz.

 

Datum: 5. 11. 2011, 13.00- 19.00 

Místo konání: Moravská chalupa, Křížkovského 47, Brno

Vstupné: 350 Kč, v případě nákupu 6 vstupenek, 7. je zadarmo. Cena zahrnuje kromě samotné degustace více než 200 druhů vín i ochutnávku sýrů, belgických čokolád, bagety, minerálky a informační materiály.
BONUS - vstupenky z festivalu budou slosovatelné. Výherce získá láhev kvalitního moravského vína.

Objednávka vstupenek je velice jednoduchá. Nemusíte nikam chodit, stačí když:
1) pošlete email na festival@festivalvin.cz, který bude obsahovat: Vaše jméno a počet vstupenek
2) my Vám pošleme číslo účtu a variabilní symbol
3) po připsání částky na náš účet, obdržíte elektronickou vstupenku, kterou si vytisknete. Na základě této vstupenky Vás můžeme najít v seznamu při vstupu.

WWW: www.festivalvin.cz

 

Zářijová soutěž na vino.cz o 2 lístky na festival čských a moravských vín zde.

  
Print Friendly and PDF