Aukce: 3x Petr Bíza

V pořadí druhé aukci nabízíme balíček tří vín od významného vinaře z Čejkovic - Petra Bízy. Balíček obsahuje: Agni pozdní sběr 2008, Cabernet Sauvignon výběr z hroznů 2007 a Sauvignon pozdní sběr 2008.

Rodinná firma pana Bízy byla založena v roce 2000 a navazuje na již třetí vinařskou generaci. Vinařství se nachází v obci Čejkovice, která patří k nejteplejším místům v České republice a je jednou ze tří největších vinařských obcí u nás. (Více o vinařství se dozvíte zde)

Agni pozdní sběr 2008
Nová odrůda vzniklá křížením odrůd André x Irsay Olivek. Víno je granátově červené barvy. Intenzivní aroma lékořice a černého pendreku je snoubeno s vůní vyzrálého hroznu Irsay Oliver. Chuť je elegantní, plná, s příjemným projevem čokolády s likérovou náplní a s lahodnou dochutí skořice a přezrálých černých jeřabin s jemnou tříslovinou.
Víno vyrobeno studenou macerací, s následným odbouráním kyseliny jablečné. Díky svému charakteru je víno určeno nejen k okamžité konzumaci, ale i k uchování v archivu 4–6 let.
Viniční Trať: Díl u včelína
Zbytkový cukr: 2,5 g/l
Obsah kyselin: 4,9 g/l
Alkohol: 12,5 %
KATEGORIE: červené víno, suché
PŮVOD: Česká republika - Morava
ROČNÍK: 2008
OBJEM: 0,75 l

KUP TEĎ


Cabernet Sauvignon výběr z hroznů 2007
Bronzová medaile Valtické vinné trhy
Výjimečné víno vyrobeno z hroznů nejlepší čejkovické viniční trati „Stará hora“. Víno intenzivní rubínové barvy s fialovými odstíny. Vůně je výrazně ovocná, s intenzivními tóny přezrálých ostružin, třešní, černého rybízu a jahod. Chuť je elegantní, plná, s příjemným projevem jahodové marmelády, borůvek, mléčné čokolády a dochutí třešní s lahodnou tříslovinkou.
Víno vyrobeno studenou macerací, s následným odbouráním kyseliny jablečné.
Díky svému charakteru je víno určeno nejen k okamžité konzumaci, ale i k uchování v archivu 7-9 let.
Viniční Trať: Odměry   
Zbytkový cukr: 2,4 g/l
Obsah kyselin: 4,8 g/l
Alkohol: 13 %
KATEGORIE: červené víno, suché
PŮVOD: Česká republika - Morava
ROČNÍK: 2007
OBJEM: 0,75 l

KUP TEĎ


Sauvignon pozdní sběr 2008
Víno má zelenožlutou barvu se třpytivými odlesky a jemnou perličkou. Bohatá ovocná vůně červeného rybízu a nektarinek je snoubena s jemnými tóny černého bezu. Chuť je plná, harmonická, s příjemným projevem broskví, angreštu a s lahodnou dochutí meruněk a grepu. Díky svému charakteru je víno určeno nejen k okamžité konzumaci, ale i k uchování v archivu 2-4 roky.
Viniční Trať: Odměry   
Zbytkový cukr: 5,6 g/l
Obsah kyselin: 8,0 g/l
Alkohol: 12 %
KATEGORIE: bílé víno, suché
PŮVOD: Česká republika - Morava
ROČNÍK: 2008
OBJEM: 0,75 l

KUP TEĎ

 

Původní cena balíčku: 672,- Kč vč. DPH
Vyvolávací cena: 100,- Kč vč. DPH
Vydraženo za: 290,- Kč vč. DPH
Doba konání aukce:
  20. 9. - 3. 10. 2011

AUKCE SE MŮŽETE ZÚČASTNIT ZDE

  
Print Friendly and PDF